• Kontakta oss

  • Hitta till oss

Klientinloggning

Pbmonline.se

Hej, hör gärna av dig.

Kontakt

Stockholm

City (Vårdvalsenhet)
Brahegatan 13A
114 37 Stockholm
08-40887800
Kontakt via Mina Vårdkontakter

Stockholm

Globen (Vårdvalsenhet)
Arenavägen 27
121 77 Johanneshov
08-40887850
Kontakt via Mina Vårdkontakter

Stockholm

Executive
Linnégatan 14
114 47 Stockholm
08-40887900  

Stockholm

Kista (Vårdvalsenhet)
PBM Sweden AB
Knarrarnäsgatan 15
164 40 Kista
08-40887950
Kontakt via Mina Vårdkontakter

Göteborg

Kyrkogatan 44
411 15 Göteborg
031-3866900 

Gävle

N. Skeppsbron 7
803 10 Gävle
026-4211220 

Malmö

Nordenskiöldsgatan 6
211 19 Malmö
040-6181400 

Ledning

Catharina Nordlander

VD

070-729 96 44
catharina.nordlander@pbm.se

Gunilla Brodda Jansen

Specialist rehabiliteringsmedicin,
docent Karolinska Institutet,
Forsknings och utvecklingsansvarig,
Medicinskt ansvarig

070-716 39 13
gunilla.broddajansen@pbm.se

Tina Nikolaidou

Sälj/Marknadschef

070-569 28 82
tina.nikolaidou@pbm.se

Madeleine Geholm

Affärsområdeschef,
Privat marknad

070-712 64 70
madeleine.geholm@pbm.se

Andreas Iwarsson

Verksamhetschef Kista,
Affärsområdeschef Vårdval,
Leg psykolog

070-567 77 17
andreas.iwarsson@pbm.se

Anna Boukhedimi Svegfors

Verksamhetschef City

070-274 43 12
anna.boukhedimi-svegfors@pbm.se

Andreas Schill

Affärsområdeschef PBM Digital,
Leg psykolog

070-722 25 19
andreas.schill@pbm.se

Annika Bjurling

Verksamhetschef Globen

076-347 88 32
annika.bjurling@pbm.se

Jessica Neijlind

Regionchef Göteborg,
Organisationskonsult,
Leg psykolog,
leg psykoterapeut,
Specialist i klinisk psykologi

070-611 12 31
jessica.neijlind@pbm.se

Carina Bredmar

Regionchef Gävle,
Leg psykolog,
Organisationskonsult

072-004 01 43
carina.bredmar@pbm.se

Johan Sjö

Regionchef Malmö,
Leg psykolog,
Organisationskonsult

073-650 04 52
johan.sjo@pbm.se

Yvonne Karlsson

HR-chef

070-637 32 48
yvonne.karlsson@pbm.se

Lotta Lindgren

Regionchef Stockholm,
Organisationskonsult,
Leg psykolog

073-566 24 68
lotta.lindgren@pbm.se