• Kontakta oss

  • Hitta till oss

Klientinloggning

Pbmonline.se

Hej, hör gärna av dig.

Kontakt

- För bokning, ombokning eller avbokning:

Stockholm

City
Linnégatan 14
114 47 Stockholm
08-40887800
infosthlmcity@pbm.se

Stockholm

Globen
Arenavägen 27
121 77 Johanneshov
08-40887850
infosthlmgloben@pbm.se

Stockholm

Executive
Västra Trädgårdsgatan 6A, 3 tr
111 53 Stockholm
08-40887900
infosthlmexecutive@pbm.se

Stockholm

Kista
PBM Sweden AB
Knarrarnäsgatan 15
164 40 Kista
08-40887950
infosthlmkista@pbm.se

Göteborg

Kyrkogatan 44
441 15 Göteborg
031-3866900
infogoteborg@pbm.se

Gävle

N. Skeppsbron 7
803 10 Gävle
026-4211220
infogavle@pbm.se

Malmö

Nordenskiöldsgatan 6
211 19 Malmö
040-6181400
infomalmo@pbm.se

Ledning

Catharina Nordlander

VD

070-729 96 44
catharina.nordlander@pbm.se

Gunilla Brodda Jansen

Specialist rehabiliteringsmedicin,
docent Karolinska Institutet,
Forsknings och utvecklingsansvarig,
Medicinskt ansvarig

070-716 39 13
gunilla.broddajansen@pbm.se

Tina Nikolaidou

Sälj/Marknadschef

070-569 28 82
tina.nikolaidou@pbm.se

Madeleine Geholm

Affärsområdeschef,
Privat marknad

070-712 64 70
madeleine.geholm@pbm.se

Rickard Aronsson

Ekonomichef

073-322 60 16
rickard.aronsson@pbm.se

Andreas Iwarsson

Affärsområdeschef Vårdval,
Leg psykolog

070-567 77 17
andreas.iwarsson@pbm.se

Anna Boukhedimi Svegfors

Verksamhetschef City

070-274 43 12
anna.boukhedimi-svegfors@pbm.se

Andreas Schill

Regionchef Stockholm,
Platschef PBM Executive,
Leg psykolog

070-722 25 19
andreas.schill@pbm.se

Annika Bjurling

Verksamhetschef Globen

076-347 88 32
annika.bjurling@pbm.se

Erik Aschan

Verksamhetschef Kista

0720-10 03 74
erik.aschan@pbm.se

Jessica Neijlind

Regionchef Göteborg,
Leg psykolog,
leg psykoterapeut,
Specialist i klinisk psykologi

070-611 12 31
jessica.neijlind@pbm.se

Carina Bredmar

Regionchef Gävle,
Leg psykolog,
Organisationskonsult

072-004 01 43
carina.bredmar@pbm.se

Johan Sjö

Platschef Malmö

073-650 04 52
johan.sjo@pbm.se