Vi ställer inte in - vi ställer om!
Du kan boka om dina besök, utbildningar och behandlingar hos oss till digitala träffar. Hör av dig till din mottagning eller kontaktperson, så ser vi till att du får träffa oss via video. Varmt välkommen till oss på PBM!

Close icon

Stäng

  • Kontakta oss

  • Hitta till oss

Våra digitala tjänster

Hej, hör gärna av dig.

Kontakt

Stockholm

City (Vårdvalsenhet)
Brahegatan 13A
114 37 Stockholm
08-408 878 00
Kontakt via 1177 E-tjänster

Stockholm

Globen (Vårdvalsenhet)
Arenavägen 27
121 77 Johanneshov
08-408 878 50
Kontakt via 1177 E-tjänster

Stockholm

Linnégatan 14
114 47 Stockholm
010-288 24 00

Göteborg

Kyrkogatan 44
411 15 Göteborg
Tel: 010-288 24 00

Göteborg (kungsportsplatsen)

Kungsportsplatsen 1
411 10 Göteborg
Tel: 010-288 24 00

Malmö

Nordenskiöldsgatan 6
211 19 Malmö
010-288 24 00

Gävle

N. Skeppsbron 7
803 10 Gävle
010-288 24 00

Linköping

Sankt Lars gatan 3
582 24 Linköping
010-288 24 00

Norrköping

Skepparegatan 46
602 45 Norrköping
010-288 24 00

Ledning

Christian Walén

VD

073-909 59 65
christian.walen@pbm.se

Mats Rosengren

Medicinskt ledningsansvarig,
Specialistläkare i psykiatri

010-205 01 01
mats.rosengren@psykiatripartners.se

 


Madeleine Geholm

Tf regionchef Gävle/Uppsala Managing Director O&L,
Senior organisationskonsult

070-712 64 70
madeleine.geholm@pbm.se

Tora Nordström

Verksamhetschef Globen,
Leg. psykolog

070-467 42 78
tora.nordstrom@pbm.se

Kristin Malmberg

Administrativ Chef

070-75 43 634

kristin.malmberg@pbm.se

Anna Boukhedimi Svegfors

Verksamhetschef City

070-274 43 12
anna.boukhedimi-svegfors@pbm.se

Andreas Schill

Affärsområdeschef PBM Digital,
Leg. psykolog

070-722 25 19
andreas.schill@pbm.se

Mandus Frykman

Affärsområdeschef Hållbart arbetsliv

070-76 00 961

mandus.frykman@pbm.se

Linda Stenbom

Regionchef Östergötland

070-092 50 10

linda.stenbom@pbm.se

Celina Sari Segerlund

Regionchef Malmö,
Leg. psykolog,
organisationskonsult

070-765 87 66
celina.sari-segerlund@pbm.se

Yvonne Karlsson

HR-chef

070-637 32 48
yvonne.karlsson@pbm.se

Lotta Lindgren

Regionchef Stockholm,
Leg. psykolog,
organisationskonsult

073-566 24 68
lotta.lindgren@pbm.se

Josef Ericson

Regionchef Göteborg,
Leg. psykolog,
organisationskonsult

070-781 70 66
josef.ericson@pbm.se

Malin Hollander

CFO

malin.hollander@pbm.se