• Kontakta oss

  • Hitta till oss

Klientinloggning

Pbmonline.se

Hej, hör gärna av dig.

Kontakt

Stockholm

City (Vårdvalsenhet)
Brahegatan 13A
114 37 Stockholm
08-408 878 00
Kontakt via 1177 E-tjänster

Stockholm

Globen (Vårdvalsenhet)
Arenavägen 27
121 77 Johanneshov
08-408 878 50
Kontakt via 1177 E-tjänster

Stockholm

Executive
Linnégatan 14
114 47 Stockholm
08-408 879 00  

Stockholm

Kista (Vårdvalsenhet)
PBM Sweden AB
Knarrarnäsgatan 15
164 40 Kista
08-408 879 50
Kontakt via 1177 E-tjänster

Göteborg

Kyrkogatan 44
411 15 Göteborg
031-386 69 00 

Gävle

N. Skeppsbron 7
803 10 Gävle
026-421 12 20 

Malmö

Nordenskiöldsgatan 6
211 19 Malmö
040-618 14 00 

Ledning

Christian Walén

VD

073-909 59 65
christian.walen@pbm.se

Mats Rosengren

Medicinskt ledningsansvarig,
Specialistläkare i psykiatri

010-205 01 01
mats.rosengren@psykiatripartners.se

 


Tina Nikolaidou

Sälj/Marknadschef

070-569 28 82
tina.nikolaidou@pbm.se

Madeleine Geholm

Affärsområdeschef,
Privat marknad,
tf regionchef Gävle

070-712 64 70
madeleine.geholm@pbm.se

Tora Nordström

Verksamhetschef Kista,
Leg. psykolog

070-467 42 78
tora.nordstrom@pbm.se

Andreas Iwarsson

Affärsområdeschef Vårdval,
Leg. psykolog

070-567 77 17
andreas.iwarsson@pbm.se

Anna Boukhedimi Svegfors

Verksamhetschef City

070-274 43 12
anna.boukhedimi-svegfors@pbm.se

Andreas Schill

Affärsområdeschef PBM Digital,
Leg. psykolog

070-722 25 19
andreas.schill@pbm.se

Annika Bjurling

Verksamhetschef Globen

076-347 88 32
annika.bjurling@pbm.se

Celina Sari Segerlund

Regionchef Malmö,
Leg. psykolog,
organisationskonsult

070-765 87 66
celina.sari-segerlund@pbm.se

Yvonne Karlsson

HR-chef

070-637 32 48
yvonne.karlsson@pbm.se

Lotta Lindgren

Regionchef Stockholm,
Leg. psykolog,
organisationskonsult

073-566 24 68
lotta.lindgren@pbm.se

Josef Ericson

Regionchef Göteborg,
Leg. psykolog,
organisationskonsult

070-781 70 66
josef.ericson@pbm.se