Vi ställer inte in - vi ställer om!
Du kan boka om dina besök, utbildningar och behandlingar hos oss till digitala träffar. Hör av dig till din mottagning eller kontaktperson, så ser vi till att du får träffa oss via video. Varmt välkommen till oss på PBM!

Close icon

Stäng

  • Kontakta oss

  • Hitta till oss

Våra digitala tjänster

Hej, hör gärna av dig.

Kontakt

Stockholm

City (Vårdvalsenhet)
Brahegatan 13A
114 37 Stockholm
08-408 878 00
Kontakt via 1177 E-tjänster

Stockholm

Globen (Vårdvalsenhet)
Arenavägen 27
121 77 Johanneshov
08-408 878 50
Kontakt via 1177 E-tjänster

Stockholm

Executive
Linnégatan 14
114 47 Stockholm
08-408 879 00

Göteborg

Kyrkogatan 44
411 15 Göteborg
031-386 69 00

Göteborg (kungsportsplatsen)

Kungsportsplatsen 1
411 10 Göteborg
Tel: 031-386 69 00

Malmö

Nordenskiöldsgatan 6
211 19 Malmö
040-618 14 00

Gävle

N. Skeppsbron 7
803 10 Gävle
026-421 12 20

Ledning

Christian Walén

VD

073-909 59 65
christian.walen@pbm.se

Mats Rosengren

Medicinskt ledningsansvarig,
Specialistläkare i psykiatri

010-205 01 01
mats.rosengren@psykiatripartners.se

 


Madeleine Geholm

Affärsområdeschef,
Privat marknad,
tf regionchef Gävle

070-712 64 70
madeleine.geholm@pbm.se

Tora Nordström

Verksamhetschef Kista,
Leg. psykolog

070-467 42 78
tora.nordstrom@pbm.se

Andreas Iwarsson

Affärsområdeschef Vårdval,
Leg. psykolog

070-567 77 17
andreas.iwarsson@pbm.se

Anna Boukhedimi Svegfors

Verksamhetschef City

070-274 43 12
anna.boukhedimi-svegfors@pbm.se

Andreas Schill

Affärsområdeschef PBM Digital,
Leg. psykolog

070-722 25 19
andreas.schill@pbm.se

Annika Bjurling

Verksamhetschef Globen

076-347 88 32
annika.bjurling@pbm.se

Celina Sari Segerlund

Regionchef Malmö,
Leg. psykolog,
organisationskonsult

070-765 87 66
celina.sari-segerlund@pbm.se

Yvonne Karlsson

HR-chef

070-637 32 48
yvonne.karlsson@pbm.se

Lotta Lindgren

Regionchef Stockholm,
Leg. psykolog,
organisationskonsult

073-566 24 68
lotta.lindgren@pbm.se

Josef Ericson

Regionchef Göteborg,
Leg. psykolog,
organisationskonsult

070-781 70 66
josef.ericson@pbm.se